Producenci
Promocje
Rower Cannondale CAAD13 Disc 105 50/34 mantis 2020
9 199,00 zł 8 100,00 zł

Zrób prezent - kup Voucher Thirty Three Bicycle Studio

PRACA

OFERTY PRACY

SKLEP 33 BICYCLE STUDIO

Stanowisko: Sprzedawca

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:

  • sprzedaż rowerów, części i akcesoriów rowerowych;
  • konfiguracja rowerów pod wymagania klientów, doradztwo w zakresie doboru rowerów, części i akcesoriów;
  • obsługa sprzedaży internetowej – realizacja zamówień, dodawanie towarów do sklepu internetowego;
  • obsługa zgłoszeń reklamacyjnych;
  • składanie fabrycznie nowych rowerów;
  • pilnowanie zatowarowania sklepu, zgłaszanie braków towaru;
  • codzienna dbałość o zachowanie czystości na stanowisku pracy;
  • godziny pracy pon.-pt.: 11.00-19.00; sob. 10.00-15.00;
  • miejsce pracy: ul. Karmelkowa 2, 52-436 Wrocław

Wymagania:

  • dobra znajomość branży rowerowej;
  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • dyspozycyjność (praca w soboty);
  • komunikatywność;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • dbanie o czystość na stanowisku pracy;
  • właściwa organizacja pracy na serwisie zgodnie z wytycznymi i harmonogramem;
  • dobra znajomość pakietu biurowego Microsoft Office i obsługa komputera;
  • znajomość jęz. angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • szkolenia branżowe
  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie

CV prosimy kierować na adres mailowy: m.pacula@thirtythree.pl

SERWIS 33 WORKSHOP

Stanowisko: Mechanik Rowerowy

  • wykonywanie podstawowych oraz kompleksowych przeglądów rowerów;
  • specjalistyczna naprawa rowerów (m.in. odpowietrzanie hamulców, naprawa zawieszeń, zaplatanie kół);
  • pełna obsługa klienta od momentu przyjęcia roweru, poprzez doradztwo części, wycenę, naprawę, po wydanie roweru;
  • pilnowanie zatowarowania serwisu, zgłaszanie braków części zamiennych;

Wymagania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie w branży;
  • dobra znajomość pakietu biurowego Microsoft Office i obsługa komputera.

 Oferujemy:

CV prosimy kierować na adres mailowy: m.pacula@33workshop.com

W CV prosimy o zawarcie poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Thirty Three Workshop Sp. z o. o. z siedzibą: ul. Dróżnicza 17a, 52-129 Wrocław, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.

Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo do sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie.

Dane osobowe będą przechowywane do momentu zakończenia prowadzenia postępowań rekrutacyjnych, nie dłużej jednak niż 6 miesięcy od dnia przesłania CV.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl