Rekon to agresywna opona MTB, która najlepiej spisuje się w trudnym technicznie terenie. Szeroki blok klocków pośrodku zwiększy Twoją kontrolę podczas hamowania, a boczne klocki zapewnią wsparcie podczas ostrych skrętów. Rekon może być Twoją ulubioną oponą trailową czy all mountain.
Specyfikacja:
- Rozmiar: 29 x 2,40
- TPI: 120
- Stopka: zwijana
- Max PSI: 50
- Waga: 865g
- Technologia: WT; 3CT; EXO+; TR
Technologie:
Wide Trail (WT) - Konstrukcja optymalizuje układ i profil bieżnika opony na szerszych obręczach. Opony WT są zoptymalizowane pod kątem wewnętrznej szerokości obręczy 35 mm, ale udowodniono, że działają w zakresie od 30 do 35 mm wewnętrznej szerokości obręczy, w zależności od preferencji rowerzysty.
3C MaxxTerra (3CT) - Mieszanka gum na bieżniku zapewniająca dobrą przyczepność, niskie zużycie i małe opory toczenia. Miękka mieszanka gumy umieszczona na klockach bocznych gwarantuje dobrą przyczepność w terenie, a średniej twardości mieszanka po środku bieżnika zapewnia niskie opory toczenia i zwiększa żywotność opony.
EXO+ - Połączenie technologii EXO na ścianach bocznych i SilkShield. Warstwa SilkShield biegnie od stopki do stopki zapewniając ochronę przed przebiciem, a warstwa EXO wzdłuż ścian bocznych chroni przed przecięciami i otarciami. W połączeniu te dwa materiały tworzą EXO+.
Tubeless Ready (TR) - Gotowy do zastosowania bezdętkowego.